Odczarowujemy podatki z Przyjaznymi Deklaracjami

Sprawnie, komfortowo i bez wychodzenia z domu. Teraz tak możesz wypełniać i składać lokalne deklaracje podatkowe online. Dla Ciebie odczarowaliśmy deklaracje, by ich wypełnianie było jeszcze bardziej 'przyjazne'.

P – jak przyjazne

Zapomnij o nerwach, straconym czasie oraz korektach przy wypełnianiu deklaracji podatkowych. Z Przyjaznymi Deklaracjami zrobisz to w zaledwie kilka minut. Jak to możliwe?

Nasza platforma automatycznie dobiera stawki podatkowe, odpowiednie załączniki i oblicza należny podatek. Co ważne, zawsze masz możliwość powrócenia do wypełnianej deklaracji, którą ostatecznie możesz wydrukować, przesłać pocztą lub drogą elektroniczną dostarczyć do Urzędu Miejskiego.

D – jak deklaracje

Przyjazne Deklaracje przynoszą też wiele korzyści miastu. Narzędzie to bowiem nie przyjmie źle wypełnionej deklaracji, podpowie natomiast, jakie dokumenty należy do niej dołączyć. Dzięki temu, w złożonych dokumentach będzie pojawiać się mniejsza liczba błędów, a co za tym idzie mniej korekt.

  • Dzięki platformie zwiększyliśmy dostępność naszego urzędu poza godzinami pracy, zapewniając ciągłość obsługi. Tym samym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców, którzy jeszcze szybciej i w znacznie prostszy sposób mogą wypełniać i składać deklaracje oraz informacje podatkowe online – przyznaje Jolanta Ostaszewska, dyrektor Wydziału Budżetu Miasta i Podatków UM w Gdańsku.

Przekonaj się sam i skorzystaj z Przyjaznych Deklaracji już dziś.