Anuluj
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Anuluj
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
  • Aktualności

    W naszych aktualnościach znajdziesz liczne artykuły, które dotyczą deklaracji podatkowych. Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź temat, który Cię interesuje.

Najnowsze wpisy:

Razem Gdańskiem celebrujemy dwa lata współpracy

Czas tak szybko mija. To już dwa lata aplikacja Przyjazne Deklaracje wspiera gdański samorząd w rozwoju e-usług w zakresie podatków i opłat lokalnych.

Czytaj więcej
Dek daje łapę, Wy dajcie suba, zapraszamy na YouTube’a!

Teraz spotkacie nas również w wirtualnym świecie serwisu YouTube. Stworzyliśmy kanał pełen animowanych przygód psa Deka i jego właściciela Mateusza. Dzięki temu będziemy dostarczać Wam merytorycznych danych o cyfrowych rozwiązaniach Przyjaznych Deklaracji.

Czytaj więcej
Przyjazne Deklaracje są też w Lublinie

Jako że jesteśmy firmą z Lublina, wdrożenie tutaj naszej platformy jest dla nas wyróżnieniem. Cieszymy się z rozpoczętej współpracy i dziękujemy za zaufanie.

Czytaj więcej
Witamy w Mikołowie!

Mieszkańcy Mikołowa, razem z lokalnym samorządem ułatwiamy składanie deklaracji podatkowych. Teraz zrobicie to w kilka minut, bez wychodzenia z domu, wystarczy dostęp do internetu.

Czytaj więcej
Koszalin już korzysta z Przyjaznych Deklaracji

Z dumą ogłaszamy, że mieszkańcy Koszalina mogą już korzystać z Przyjaznych Deklaracji. A to oznacza, że sprawnie, szybko i bez wychodzenia z domu wypełnią oraz złożą deklaracje czy informacje podatkowe online.

Czytaj więcej
Łączymy siły z Bydgoszczą

Rozliczasz lokalne podatki w Bydgoszczy? Dzięki Przyjaznym Deklaracjom zrobisz to szybko, sprawnie i bez wychodzenia z domu.

Czytaj więcej
W Poznaniu deklaracje śmieciowe złożysz zdalnie

Od początku 2022 roku kompetencje w zakresie gospodarki odpadami wracają do Miasta Poznań. Dla właścicieli nieruchomości oznacza to m.in. konieczność złożenia pierwszej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi do urzędu miasta. Od 1 października można to robić ON-LINE, za pośrednictwem platformy Przyjazne Deklaracje.

Czytaj więcej
Przyjazne Deklaracje na jesienną słotę

Za oknem szaro, buro i wietrznie. A Ty marzysz o tym, by przykryć się kocem i obejrzeć ulubiony serial czy dokończyć najnowszy kryminał. A co z lokalnymi deklaracjami podatkowymi? Pamiętasz, że musisz je wypełnić i złożyć na czas? Teraz to nic trudnego. Z Przyjaznymi Deklaracjami zrobisz to w 5 minut, nie wychodząc z domu

Czytaj więcej
Jesteśmy w Oleśnicy!

Przyjazne Deklaracje razem z Urzędem Miasta w Oleśnicy łączą siły, by mieszkańcy miasta – bez trudu i wychodzenia z domu – mogli składać lokalne deklaracje podatkowe. Wystarczy niespełna 5 minut, by wybrać odpowiedni dokument, wypełnić go i wysłać online do urzędu.

Czytaj więcej
Zdeklaruj się samodzielnie

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą i być niezależnym, także w kwestiach podatkowych? Wolisz też wszelkie formalności wypełniać samodzielnie, najlepiej bez wychodzenia z domu? Przyjazne Deklaracje Ci to umożliwiają. Sprawdź jakie to proste.

Czytaj więcej
Loading...