Anuluj
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
  • Aktualności

    W naszych aktualnościach znajdziesz liczne artykuły, które dotyczą deklaracji podatkowych. Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź temat, który Cię interesuje.

Najnowsze wpisy:

Jesteśmy w Oleśnicy!

Przyjazne Deklaracje razem z Urzędem Miasta w Oleśnicy łączą siły, by mieszkańcy miasta – bez trudu i wychodzenia z domu – mogli składać lokalne deklaracje podatkowe. Wystarczy niespełna 5 minut, by wybrać odpowiedni dokument, wypełnić go i wysłać online do urzędu.

Czytaj więcej
Zdeklaruj się samodzielnie

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą i być niezależnym, także w kwestiach podatkowych? Wolisz też wszelkie formalności wypełniać samodzielnie, najlepiej bez wychodzenia z domu? Przyjazne Deklaracje Ci to umożliwiają. Sprawdź jakie to proste.

Czytaj więcej
Odczarowujemy podatki z Przyjaznymi Deklaracjami

Sprawnie, komfortowo i bez wychodzenia z domu. Teraz tak możesz wypełniać i składać lokalne deklaracje podatkowe online. Dla Ciebie odczarowaliśmy deklaracje, by ich wypełnianie było jeszcze bardziej „przyjazne”.

Czytaj więcej
Na Pomorzu bezpłatnie wypełnisz deklarację DT-1

Jesteś właścicielem samochodów ciężarowych, autobusów czy ciągników i mieszkasz lub rozliczasz się na Pomorzu? Teraz możesz bezpłatnie wypełnić DT-1, czyli deklarację na podatek od środków transportu.

Czytaj więcej
W blisko 30 miastach bezpłatnie wypełnisz deklarację DT-1

Przyjazne Deklaracje wychodzą naprzeciw właścicielom samochodów ciężarowych, autobusów czy ciągników. Już w blisko 30 miastach w Polsce można bezpłatnie wypełnić DT-1, czyli deklarację na podatek od środków transportu. Umożliwia im to nasza platforma.

Czytaj więcej
Z Przyjaznymi Deklaracjami bezpłatnie wypełnisz informację IN-1 o nieruchomościach

Dokument informacji IN-1, dotyczący podatku od nieruchomości, szybko i sprawnie wypełnisz z Przyjaznymi Deklaracjami.

Czytaj więcej
Przyjazne Deklaracje już w Poznaniu

Miło nam poinformować, że Poznań dołączył do miast, w których uruchomiono Przyjazne Deklaracje. Dzięki temu mieszkańcy w prosty sposób, bez wychodzenia z domu mogą już wypełniać i składać deklaracje oraz informacje podatkowe.

Czytaj więcej
Spokojnych Świąt Wielkanocnych

W imieniu całego zespołu O4B, twórców aplikacji Przyjazne Deklaracje, składamy najlepsze życzenia wielkanocne.

Czytaj więcej
Gdańsk z Przyjaznymi Deklaracjami

Gdańsk – to kolejne miasto, które uruchomiło nasze narzędzie do wypełniania i składania deklaracji oraz informacji podatkowych. Cieszymy się niezmiernie i zachęcamy gdańszczan do korzystania z Przyjaznych Deklaracji.

Czytaj więcej
Pogodnych świąt i spokojnego roku 2021

W imieniu całego zespołu O4B, twórców aplikacji Przyjazne Deklaracje, składamy najlepsze życzenia świąteczno-noworoczne.

Czytaj więcej
Loading...