Aktualności

W naszych aktualnościach znajdziesz liczne artykuły, które dotyczą deklaracji podatkowych. Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź temat, który Cię interesuje.

Najnowsze wpisy:

Przyjazne Deklaracje na LinkedIn

Jesteśmy podekscytowani, że możemy ogłosić obecność profilu Przyjazne Deklaracje w serwisie LinkedIn. Teraz możecie nas śledzić, by być na bieżąco ze światem rozwiązań cyfrowych w zakresie podatków i opłat lokalnych.

Sławno stawia na cyfryzację

Przyjazne Deklarację są już w Sławnie. Dzięki nowemu serwisowi mieszkańcy mogą rozliczać podatki i opłaty lokalne online, z dowolnego miejsca i o każdej porze.

Płyniemy w przyszłość razem z Kołobrzegiem

Czy wiecie, że Kołobrzeg to największe uzdrowisko w Polsce? Według Głównego Urzędu Statystycznego zajmuje trzecie miejsce w zakresie noclegowej infrastruktury. Dlatego jeszcze bardziej cieszymy się, że jesteśmy częścią wizji Kołobrzegu jako miasta rozwijającego się w myśl idei Smart City.

Przepis na innowacje? Przyjazne Deklaracje!

Podatkowy Robot, rozwiązanie technologiczne, które stworzyliśmy dla Gdańska, zajęło pierwsze miejsce w IV edycji konkursu Innowacyjny Samorząd, organizowanego przez Serwis Samorządowy Polskiej Agencji Prasowej.

Współpraca na 101%!

Miejsce Piastowe wszystko robi na 100%. Razem postanowiliśmy więc, że w sprawach podatków i opłat lokalnych pójdziemy jeszcze dalej. Platforma Przyjazne Deklaracje wspiera teraz mieszkańców gminy na 101%.

Witamy w Mikołowie!

Mieszkańcy Mikołowa, razem z lokalnym samorządem ułatwiamy składanie deklaracji podatkowych. Teraz zrobicie to w kilka minut, bez wychodzenia z domu, wystarczy dostęp do internetu.

Koszalin już korzysta z Przyjaznych Deklaracji

Z dumą ogłaszamy, że mieszkańcy Koszalina mogą już korzystać z Przyjaznych Deklaracji. A to oznacza, że sprawnie, szybko i bez wychodzenia z domu wypełnią oraz złożą deklaracje czy informacje podatkowe online.

W Poznaniu deklaracje śmieciowe złożysz zdalnie

Od początku 2022 roku kompetencje w zakresie gospodarki odpadami wracają do Miasta Poznań. Dla właścicieli nieruchomości oznacza to m.in. konieczność złożenia pierwszej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi do urzędu miasta. Od 1 października można to robić ON-LINE, za pośrednictwem platformy Przyjazne Deklaracje.

Przyjazne Deklaracje na jesienną słotę

Za oknem szaro, buro i wietrznie. A Ty marzysz o tym, by przykryć się kocem i obejrzeć ulubiony serial czy dokończyć najnowszy kryminał. A co z lokalnymi deklaracjami podatkowymi? Pamiętasz, że musisz je wypełnić i złożyć na czas? Teraz to nic trudnego. Z Przyjaznymi Deklaracjami zrobisz to w 5 minut, nie wychodząc z domu

Jesteśmy w Oleśnicy!

Przyjazne Deklaracje razem z Urzędem Miasta w Oleśnicy łączą siły, by mieszkańcy miasta - bez trudu i wychodzenia z domu - mogli składać lokalne deklaracje podatkowe. Wystarczy niespełna 5 minut, by wybrać odpowiedni dokument, wypełnić go i wysłać online do urzędu.

Zdeklaruj się samodzielnie

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą i być niezależnym, także w kwestiach podatkowych? Wolisz też wszelkie formalności wypełniać samodzielnie, najlepiej bez wychodzenia z domu? Przyjazne Deklaracje Ci to umożliwiają. Sprawdź jakie to proste.

Przyjazne Deklaracje już w Poznaniu

Miło nam poinformować, że Poznań dołączył do miast, w których uruchomiono Przyjazne Deklaracje. Dzięki temu mieszkańcy w prosty sposób, bez wychodzenia z domu mogą już wypełniać i składać deklaracje oraz informacje podatkowe.

Gdańsk z Przyjaznymi Deklaracjami

Gdańsk – to kolejne miasto, które uruchomiło nasze narzędzie do wypełniania i składania deklaracji oraz informacji podatkowych. Cieszymy się niezmiernie i zachęcamy gdańszczan do korzystania z Przyjaznych Deklaracji.

Przyjazne Deklaracje we Wrocławiu

Z niekrytą radością dzielimy się informacją, że wrocławianie dołączyli do grona użytkowników platformy www.przyjazne-deklaracje.pl. Teraz rozliczą się z podatków przez internet, bez konieczności wizyty w urzędzie – szybko i łatwo.

Poznaj Przyjazne Deklaracje w serwisie Facebook

Witamy w Przyjaznych Deklaracjach, innowacyjnym narzędziu do rozliczania podatków w nowoczesny sposób. Śledź nasz profil na Facebooku, którego gospodarzem jest Dek – przyjaciel każdego Mieszkańca, mówiący o podatkach i opłatach lokalnych ludzkim głosem!