Anuluj
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
  • ABC podatków

    Przygotowaliśmy najbardziej przydatne informacje na temat podatków. Podpowiadamy w tej sekcji m.in. o tym, kto podlega obowiązkowi podatkowemu, a kto może zostać z niego zwolniony. Zapraszamy!

Najnowsze wpisy:

Deklaracja śmieciowa - niezbędne informacje

Dowiedz się więcej na temat deklaracji śmieciowej – jak ją złożyć, by było najwygodniej, kiedy opłacić i czy można zmniejszyć wysokość opłaty? 

Czytaj więcej
Kary za brak deklaracji DT-1

Nie wiesz, czy ten podatek dotyczy Ciebie i Twojej firmy?Przeoczyłeś termin i nie wiesz, co zrobić?Przeczytaj ten artykuł i zapomnij o przykrych konsekwencjach.

Czytaj więcej
Podatki od nieruchomości - co należy o nich wiedzieć

Jeśli budujesz dom, kupujesz mieszkanie, garaż lub działkę to musisz wiedzieć, że podlegają one opodatkowaniu podatkiem od nieruchomości. Sprawdź co musisz o nich wiedzieć, by spełnić obowiązek podatnika.

Czytaj więcej
Przewodnik po podatku od środków transportu

Podatek od środków transportowych jest opłatą dotyczącą pojazdów o określonych parametrach. Podatek należy uiszczać w dwóch ratach. Co jeszcze warto wiedzieć o tym podatku?

Czytaj więcej
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram