Płyniemy w przyszłość razem z Kołobrzegiem

Czy wiecie, że Kołobrzeg to największe uzdrowisko w Polsce? Według Głównego Urzędu Statystycznego zajmuje trzecie miejsce w zakresie noclegowej infrastruktury. Dlatego jeszcze bardziej cieszymy się, że jesteśmy częścią wizji Kołobrzegu jako miasta rozwijającego się w myśl idei Smart City.

Oficjalnie ogłaszamy, że rozpoczęliśmy współpracę z Kołobrzegiem. Dzięki temu mieszkańcy miasta – bez wychodzenia z domu – mogą teraz złożyć deklarację lub informację w podatku od nieruchomości, rolnym, leśnym oraz od środków transportowych.

Podatnik na podstawie aktu notarialnego wprowadza do systemu dane niezbędne do wydania decyzji podatkowej. Przyjazne Deklaracje zawierają już stawki podatków lokalnych oraz powierzchnie ogólne części wspólnych przypisane do nieruchomości wielolokalowych.

Jesteśmy przyjaznym miastem i urzędem. Stawiamy na rozwój i liczne udogodnienia, staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom mieszkańców oraz naszych gości. Gorąco zachęcam mieszkańców do skorzystania z nowego smart narzędzia jakim są Przyjazne Deklaracje, dzięki któremu wypełnienie podatku jest proste jak nigdy dotąd

– mówi prezydent Kołobrzegu, Anna Mieczkowska.

Zachęcamy do zapoznania się z Przyjaznymi Deklaracjami na dedykowanej dla Kołobrzegu stronie internetowej, dostępnej pod adresem: https://przyjazne-deklaracje.pl/kolobrzeg