Przyjazne Deklaracje wylądowały w Łasku

Mieszkańcy gminy Łask – prosimy o uwagę! Uprzejmie informujemy, że w trosce o Waszą wygodę rozliczania podatków i opłat lokalnych, samorząd wdrożył platformę Przyjazne Deklaracje.

Czy wiecie, że w Łasku znajduje się 32. Baza Lotnictwa Taktycznego, stanowiąca miejsce startów i lądowań samolotów wojskowych F-16? Są to niesamowicie szybkie i nowoczesne maszyny. Podobnie jak platforma Przyjazne Deklaracje, która powstała po to, aby wspierać w łatwym i wygodnym rozliczaniu podatków i opłat lokalnych.

Podatki, wizyty w urzędzie i ciągły brak czasu - doskonale to znamy. A co, gdyby wystarczyło kilka minut przy dobrej kawie i laptopie, żeby załatwić wszystkie formalności? Teraz to możliwe. Przyjazne Deklaracje prowadzą krok po kroku, automatycznie generują dane i wyliczenia, pamiętają o załącznikach. Wypełnienie podatku czy deklaracji za śmieci jeszcze nigdy nie były tak proste. Wierzymy, że to udogodnienie spotka się z dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem naszych mieszkańców – komentuje wdrożenie Gabriel Szkudlarek, Burmistrz Łasku.

W celu jeszcze prostszego dostępu do aplikacji, zachęcamy, aby korzystać z bezpośredniego adresu: www.przyjazne-deklaracje.pl/lask

Poniżej możecie zobaczyć wideo inaugurujące wdrożenie Przyjaznych Deklaracji w Łasku: