Przyjazne innowacje w Starych Babicach!

Mamy przyjemność ogłosić, że mieszkańcy gminy Stare Babice mogą korzystać z platformy Przyjazne Deklaracje. – To krok w przyszłość – mówi Sławomir Sumka, wójt gminy.

Proces korzystania z platformy "Przyjazne Deklaracje" jest niezwykle prosty i intuicyjny. Mieszkańcy gminy Stare Babice mogą w kilku krokach złożyć swoje deklaracje i informacje podatkowe, oszczędzając czas i redukując zbędne formalności.

Przyjazne Deklaracje to krok w przyszłość. Daje naszym mieszkańcom możliwość wygodnego załatwienia spraw podatkowych online, co nie tylko oszczędza czas, ale jest też z pewnością ważnym krokiem w kierunku ułatwienia im życia – mówi Sławomir Sumka, wójt gminy Stare Babice.

Platforma umożliwia mieszkańcom gminy Stare Babice wygodne i efektywne rozliczanie czterech rodzajów podatków: od środków transportowych, od nieruchomości, podatku rolnego i leśnego.

Teraz, bez konieczności stania w kolejkach i w zaciszu własnego domu, każdy mieszkaniec może wypełnić i złożyć swoje deklaracje podatkowe online. To wyjątkowo intuicyjny proces, a system automatycznie dobiera odpowiednie stawki podatkowe, co jeszcze bardziej ułatwia rozliczenia.

Ta innowacja wpisuje się w dążenie do usprawnienia procesów administracyjnych i zapewnia mieszkańcom większą wygodę i łatwość w załatwianiu swoich spraw podatkowych – dodaje wójt Sumka.

Zapraszamy na film promujący Przyjazne Deklaracje w gminie Stare Babice.