Współpraca na 101%!

Miejsce Piastowe wszystko robi na 100%. Razem postanowiliśmy więc, że w sprawach podatków i opłat lokalnych pójdziemy jeszcze dalej. Platforma Przyjazne Deklaracje wspiera teraz mieszkańców gminy na 101%.

Decyzję o skorzystaniu z usługi podjęliśmy głównie poprzez korzyści jakie wynikają z wdrożenia platformy. Składający deklaracje nie muszą udawać się osobiście do urzędu, aby złożyć dokumenty i wywiązać się z założonych terminów

– mówi Dorota Chilik, Wójt Gminy Miejsce Piastowe.

Podkreśla, że wdrożenie platformy to także korzyści dla samorządu. Jak wiemy, usługa pozwala usprawnić pracę i zmniejsza koszty stacjonarnej obsługi spraw podatkowych.

W deklaracji są automatycznie dobierane stawki podatkowe, wyliczany podatek i dobór załączników. Dodatkowo, klient może przekazać dokumenty zarówno w sposób tradycyjny jak i online. Narzędzie nie sprawia problemu podatnikowi. Aplikacja jest łatwa w obsłudze, intuicyjna i przejrzysta

– dodaje wójt.

Miejsce Piastowe planuje w przyszłości wdrażać platformę Przyjazne Deklaracje w takim zakresie, aby mieszkańcy gminy mogli załatwiać więcej spraw bez wychodzenia z domu np. płacąc za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Strona internetowa dedykowana Miejscu Piastowemu dostępna jest pod adresem: www.przyjazne-deklaracje.pl/miejsce-piastowe – zapraszamy!